Гумор

Організм американця 8 років самостійно виробляв пиво

Досить незвичний випадок аутоімунного синдрому ферментації кишківника під назвою «синдром автобродіння» описали фахівці з американського Універсітетат Річмонда. Повідомляється, що організм одного з пацієнтів, що страждає цим рідкісним захворюванням, протягом восьми років виробляв пиво самостійно, перетворюючи продукти , які потрапили в кишківник в п’янкий алкоголь.

Зміни в житті 46-річного громадянина США почалися з травми пальця, після якої він поскаржився на здоров’я. Ще у 2011 році чоловік після легкої травми пальця, слідуючи рекомендаціям лікарів, пройшов курс антибіотиків. Проте всього через тиждень після такого лікування потерпілий повернувся до медиків і поскаржився на досить дивні зміни в самопочутті і нехарактерну поведінку: сплутаність свідомості, провали в пам’яті і напади агресії. Тоді медики виписали пацієнта антидепресанти, однак його стан тільки погіршився.

Прояснити ситуацію вдалося після того, як одного разу чоловік був затриманий поліцією за водіння в стані алкогольного сп’яніння. Як показали проведені медичні тести, в його крові містилося кількість алкоголю, приблизно еквівалентна 10 порцій спиртного, при цьому сам чоловік стверджував, що взагалі не торкався до алкоголю. Намагаючись встановити причини цієї дивної недуги, американець звернувся в клініку, де в зразках його стільця і виявили наявність цукроміцетів – пивних дріжджів і споріднених їм грибкових утворень.

Втім, ці результати все одно не допомогли медикам в постановці правильного діагнозу. Чоловік продовжував мучитися нападами раптового сп’яніння, оскільки його організм самостійно виробляв пиво, досить йому було отримати в своє розпорядження будь-які вуглеводи зі звичайної їжі. В один з таких нападів чоловік впав і сильно пошкодив голову і поки лежав у лікарні, вміст алкоголю в його крові збільшувався ще більше. Медики навіть підозрювали, що йому якимсь чином вдалося потай прикладатися до пляшки. Прояснити ситуацію змогли лише фахівці з Університету Річмонда. Саме вони розпізнали рідкісний розлад і призначили американцеві курс протигрибкових засобів та пробіотиків для відновлення нормальної мікрофлори кишківника. Тільки після цього дивна недуга почала відступати.

Кнопка «Наверх»
Закрыть