Гумор

ЗМІ: Зниклий в космосі, астронавт повернувся живим через 27 років після зникнення

У США астронавт повернувся живим після зникнення 27 років тому. Інформація про Джона Сміта, викладена в розсекречених Пентагоном документах, всі ці роки американець перебував у близькому космосі, повідомляють ЗМІ.


Згідно представленої інформації, старт надсекретного космічного корабля відбувся в 1973 році, він був замаскований під великий науковий супутник. Протягом перших трьох діб після запуску Сміт відправляв в Пентагон дані про своє добре самопочуття, повідомляючи, що політ проходить нормально. Незабаром корабель потрапив у зону радіаційних поясів, система орієнтації обладнання та маневрування почала давати збій. Враховуючи той важливий аспект, що астронавтові загрожувала смерть, NASA збиралися відправити для його порятунку наступний апарат, але незабаром зв’язок з астронавтом перервався. За інформацією фахівців, у Пентагоні не звернули увагу на сигнали, що надходять із сузір’я Трикутника, вони були схожі на радіоперешкоди.

Через довгі роки, у 2001 році, один з любителів спостережень за космосом побачив зниклий корабель над островом Фіджі, він пройшов на висоті близько 180 км від поверхні Землі, очевидець негайно повідомив про це в NASA. З корабля, після його посадки, витягли постарілого Джона Сміта, він був непритомний, але живий. Інформацію про астронавте негайно засекретили.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button