Ґаджети

WhatsApp запустив додаток для комп’ютерів

WhatsApp messenger, який має у всьому світі понад мільярд користувачів, нарешті, створив десктопну версію програми для комп’ютерів з операційними системами Windows і OS X. Цей крок, який чекали від розробників програми ще кілька років тому, дозволить WhatsApp скласти серйозну конкуренцію Viber, Skype і інших сервісів, які давно можна використовувати як на мобільних пристроях, так і на комп’ютерах.

b721a2b6af5dfa1325c21e9443b2da99

Додаток підтримує Windows 8 (і вище) і OS X 10.9 (і вище). Настільну версію можна отримати, скачавши її з офіційного сайту розробника. Після установки програми, потрібно просканувати QR-код за допомогою власного смартфона, щоб десктопний клієнт зміг синхронізувати всю історію листування з мобільного клієнта.

Серйозним недоліком настільних варіантів є їх залежність від підключеного до інтернету смартфона, де також встановлено месенджер. Можливість спілкуватися в чатах і групах, вести листування з окремими користувачами, пересилати смайли, файли мультимедіа і так далі через десктопну версію програми аналогічна мобільного.

Джерело: phonearena.com

Натхнення: 24gadget.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть