Авто

Mazda стала найбільш екологічно чистим і економічним автомобілем 2015 року

Автомобілі Mazda явно відрізняються від інших машин своєю економічністю та екологічною безпекою. Це доводить третє поспіль золото в рейтингу найбільш економічних машин, що склало Агенство з охорони навколишнього середовища.

Загальний витрата палива всіх проданих в Америці машин Mazda складає 8 літрів на 100 км. Фахівці розповідають, що цей показник на 5% краще, ніж торішній. Більш того, викиди вуглекислого газу в атмосферу скоротилися до 188 грам на кілометр, що на 9% краще, ніж у минулому році.

Mazda є найчистішою машиною завдяки своїй унікальній технології оптимізації коробки передач Mazda SKYACTIV. Ця технологія дозволяє створювати стильний, легкий, а головне безпечний, автомобіль Mazda. Mazda SKYACTIV покращує ефективність їзди і безпеку водіння, так як компанія досить багато його оптимізувала в процесі згоряння палива.

Компанія Mazda відмовилася від турбонаддува і зменшення об’єму двигунів. Економічність була створена завдяки гібридним моторам і електроприводу. Mazda змогла знизити витрату палива своїх авто більше, ніж на 30% порівняно з 2008 роком з допомогою Mazda SKYACTIV. Представники компанії заявляють, що не будуть зупинятися на досягнутому.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button