Головна / Авто / В Гуанчжоу представили Landwind X7, двійника Range Rover Evoque

В Гуанчжоу представили Landwind X7, двійника Range Rover Evoque

У Мережі з’явилися знімки нового позашляховика Landwind X7 створеного спільними зусиллями китайського автовиробника Changan Auto і компанією Jiangling Motors. Фотографії виставкового екземпляра, чий досить суперечливий дебют відбувся в цьому році на автосалоні в Гуанчжоу, були зроблені під час розвантаження автомобіля. По знімках можна з упевненістю сказати, що новинка є точною копією Range Rover Evoque в китайському виконанні.

20-11-14-foto-cikavosti600x308-2

Сплутати «британця» з китайським Landwind X7 дуже просто. В автомобілях практично ідентичні фірмова передня частина кузова, П-подібна накладка на вихлопні патрубки сріблястого кольору, дизайн колісних дисків, геометрично правильні арки, контрастний силует з плоским дахом і навіть написи, зроблені одним типом шрифту.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Читайте також: Land Rover назвав новий міський кросовер Landy

Варто відзначити, що за технічними характеристиками Landwind X7 має деяку перевагу над Evoque. В підкапотному просторі нового позашляховика розташувався 190-сильний турбований двигун об’ємом 2,0 літра, тоді як у Land Rover мотор видає лише 150 «конячок». Але все ж від новинки не варто очікувати будь-якого дива в плані якості і «чарівної» динаміки, адже ціна його більш ніж в три рази менше, ніж у «британця».

20-11-14-foto-cikavosti600x308-1

Натхнення: uincar.ru