Здоров'я

Медики розповіли про небезпеку перезрілих бананів

Існує думка, що перезрілі банани з темними крапками є найбільш смачними і солодкими. У цьому багатьох покупців щодня переконують продавці. Проте медики стверджують зворотне, більш того, за їх словами, перезрілі банани приховують у собі чимало небезпек.

Приміром, перезрілі і тріснуті плоди можуть залучати мух-дрозофіл. У цьому випадку не має ніякого значення, де саме продається банан: в супермаркеті або на вулиці. Комахи проникають під шкірку плоду і відкладають там яйця. Для людини вони практично не помітні. Крім того, за словами медиків, з перезрілих бананів починають непомітно проступати токсини, що в результаті негативно відбивається на травній системі. Також споживання перезрілих бананів з-за підвищеного вмісту в них тираміну може спровокувати підвищення тиску, рівня цукру в крові та поява інших негативних наслідків.

Нарешті, стверджується, що перезрілий банан небезпечний для нервової системи та головного мозку. Цей продукт здатний провокувати мігрені, а найбільшу небезпеку він несе людям з неврозами. Тому фахівці рекомендують споживати ці плоди тільки у жовтуватому або навіть зеленуватому кольорі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button