Людина

Медики назвали кілька правил «виживання», яким можна слідувати

Фахівці стверджують, що сьогодні багато засобів масової інформації і телебачення пропагують речі, які не є безпечними для здоров’я чоловіків і жінок.

2b46d09f7bba963e5e243b256bea943c

Як повідомляють науковці, в ході реалізації нових спостережень лікарі склали спеціальний перелік правил «виживання», які сприяють погіршенню діяльності організму. Проблема полягає в тому, що далеко не всі джерела можуть бути корисними для людини, більше того, деякі з них небезпечні для життя.

Під час проведення дослідів експерти сформували перелік з кількох рекомендацій, які насправді можна віднести виключно до категорії міфів. Наприклад, мова йде про вживання мандрівниками будь-якої їжі, яка потрапляє під руку. Або коли з телевізора кажуть, що для вогнища необхідно тільки 2 палиці. Також засоби масової інформації помиляються в тому, що від ведмедя можна втекти.

Медики заявляють, що перш ніж відправитися в поїздку треба взяти якомога більше питної води, адже міф про те, що в пустелі можна знайти цю рідину – не має жодних логічних підтверджень. Дослідники стверджують, що інформація, яка пропагується журналістами може зашкодити здоров’ю людей.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button