Здоров'я

Медики назвали п’ять ознак підвищеного рівня цукру в крові

Сучасні лікарі закликають перевіряти рівень цукру в крові, навіть якщо пацієнт не страждає від діабету. Підвищений рівень глюкози здатний знижувати імунітет і створювати сприятливі умови для розвитку небезпечних захворювань в організмі людини. З цієї причини експерти назвали п’ять основних ознак, на які варто звернути увагу та обов’язково перевірити рівень цукру в крові.

Перша ознака – відчуття спраги і часті позиви до сечовипускання. Експерти пояснюють, що при високому рівні цукру організм намагається очистити себе від його надлишку. Таким чином, нирки переробляють більше рідини, і це викликає часті позиви в туалет і зневоднення. Друга ознака підвищеного рівня цукру в крові – слабкість. Це відбувається через згущення крові, що викликає порушення циркуляції і процесу насичення клітинами корисними елементами. Третє, що виділили медики, – це різке погіршення зору, один із частих симптомів діабетичної ретинопатії. Четверте – оніміння кінцівок, є симптомом діабетичної невропатії. П’ята ознака –  погіршення пам’яті та концентрації уваги. Рівень цукру впливає на роботу головного мозку. Вчені довели експериментальним методом, що високий вміст речовини викликає проблеми з пам’яттю і навіть може спровокувати хворобу Альцгеймера.

Сучасна медицина здатна контролювати процес перебігу цукрового діабету. Завдяки медикаментам, правильному харчуванню та рекомендаціям лікарів життя з хронічним захворюванням майже не відрізняється від звичайного способу життя. Медики закликають не бояться лікування і вчасно звертати уваги на симптоми.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments