Здоров'я

Медики назвали продукти які найкраще розріджують кров і чистять судини

Густа, в’язка кров небезпечна для здоров’я. Уповільнений кровотік призводить до кисневого голодування внутрішніх органів і до утворення тромбів. При тромбозі призначаються препарати, що розріджують кров. Але на початкових стадіях захворювання або для профілактики подібні ліки, навпаки, можуть збільшити ризик кровотечі і інсульту!

Замінити ліки допоможе так звана лужна їжа, яка допомагає позбутися від окислювальних процесів в крові. Так можна отримати навіть більший ефект, ніж від фармацевтичних препаратів, адже останні усувають симптоми, а перші – лікують причину.

Для розрідження крові багато використовують аспірин, але мало хто знає, що крім користі він приносить шкоду. Закріплюючись на стінках шлунка, частинки аспірину проникають в стінку шлунка та утворюють виразки.

Тому фітотерапевти і народна медицина використовують в якості джерела аспірину відвари листя малини і чорної смородини. Саліцилова кислота міститься в багатьох фруктах і овочах, проте, в кількості, недостатньому для істотного впливу на згортання крові. Слід пам’ятати також і про те, що важливо знизити вживання харчових продуктів, багатих вітаміном К, оскільки вони, навпаки, сприяють згортанню.

Продукти харчування й напої, що розріджують кров:

Вода. Зневоднення може призвести до згущення крові і ризику тромбозу. Переконайтеся, що п’єте достатньо води протягом дня. Кращі рідини для гідратації – свіжовичавлені соки, позаяк вони мають лужний ефект.

Часник. Знижує рівень холестерину і тригліцеридів у крові, ефективний для запобігання тромбозу, захищає кровоносні судини і серце від шкідливої ??дії вільних радикалів.

Куркума. Допомагає запобігти згортанню крові, діє як антиагрегант і може бути кращою альтернативою цьому фармацевтичному препарату.

Імбир. Робить позитивний вплив на агрегацію тромбоцитів, що робить його корисним для розрідження крові. Містить природну кислоту, яка називається саліцилатом, яка є протизапальним і антикоагулянтним з’єднанням.

Пекучий перець. Це один з найбільш швидкодіючих антикоагулянтів, запобігає злипання тромбоцитів, які можуть викликати утворення тромбів. Вживання великої кількості перцю може навіть руйнувати тромби!

Ананас. Фермент під назвою бромелайн є природним розчинником крові, зменшує липкість тромбоцитів. Ці переваги збільшуються, якщо ви поєднуєте ананас з куркумою і імбиром.

Соковиті фрукти і овочі. Це одні з кращих продуктів, які допомагають природним чином розріджувати кров. Вони здатні очищати кров від токсинів, утворюють луг і містять мінерали, необхідні організму.

Харчові добавки, що розріджують кров:

Вітамін B3. Він давно використовується в якості природної добавки для зниження рівня поганого холестерину і допомагає знизити ризик серцевих захворювань або інсульту.

Вітамін Е. Відмінний натуральний засіб для запобігання утворенню тромбів і затвердіння артерій. Капсули з вітаміном Е є хорошим варіантом.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button