Здоров'я

Захоплення серіалами веде до розладу сну

Дані, отримані в результаті організованих співробітниками Університету Левена досліджень, свідчать про негативний вплив «запійного» захоплення серіалами на якість сну і загальний стан організму. Вся справа полягає в різкому підвищенні рівня так званої когнітивної активності.

Близько вісімдесяти відсотків молодих людей, які брали участь у дослідженнях, захоплювалися телесеріалами і часто дивилися серію за серією практично без перерв. Інші двадцять відсотків добровольців робили це не менше кількох разів на протязі тижня весь минулий місяць.

Учасники, надмірно захоплені переглядом телевізійних серіалів, значно частіше висловлювали скарги на складнощі з тим, щоб нормально заснути. Якість їхнього сну при цьому в дев’яноста восьми відсотках випадків було значно нижчою, ніж у тих, хто подібної схильності до серіалів не мав.

Раніше група американських учених встановила, що безперервний перегляд серіалів є однією з характерних ознак розвитку депресії. Будучи в поганому настрої, люди нерідко здатні провести за цим заняттям кілька годин або навіть днів поспіль, часто нехтуючи службовими обов’язками і власною сім’єю.

Натхнення: medvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button