Здоров'я

Медики назвали захворювання, про які сигналізують тріщини на п’ятах

За словами медиків, тріщини на п’ятах, які протягом тривалого часу не зникають, можуть бути симптомами п’яти досить серйозних захворювань. Тому фахівці рекомендують не займатися самолікуванням, а звернутися за допомогою до лікарів та пройти обстеження.

Одним із захворювань, про яке можуть сигналізувати тріщини на п’ятах, виявився варикоз. З-за поганого стану кровоносних судин, які знаходяться глибоко під шкірним покривом, відбувається їх закорковування, що і призводить до появи тріщин. Для профілактики цього захворювання бажано включити у свій раціон капусту, томати, чорну смородину, малину, гречку і кріп з петрушкою. Також в раціоні повинні бути присутніми продукти з багатим вмістом вітаміну С. Другою недугою, запідозрити наявність якої можна при появі тріщин на п’ятах, є ниркова недостатність. Також в списку хвороб, що супроводжуються цим симптомом, експерти називають цукровий діабет – захворювання, яке лікується досить важко.

Крім тріщин, відзначають медики, між пальцями ніг деяких пацієнтів можуть також з’являтися водянисті пухирці з пігментними плямами. Це свідчить про розвиток грибкової інфекції під назвою мікоз, яка руйнує верхній шар епідермісу і починає проникати усередину. Для позбавлення від нього фахівці рекомендують вживати шипшину, часник і шпинат. Якщо поява тріщин доповнюється також відчуттям сухості в порожнині рота і частою печією, це з високою часткою ймовірності свідчить про гастрит.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button