Здоров'я

Медики пояснили, чому білий хліб шкідливий для здоров’я

Повідомляється, що завдяки реалізації випробувань та дослідів науковцям вдалося визначити, чому білий хліб шкодить здоров’ю представникам слабкої і сильної статі.

8be656b0bbd77e83adec419c6fd5ad96

Відзначається, що авторами проектів стали співробітники з Іспанського Університету Наварри. За словами ініціаторів спостережень, тривалість експериментів склала близько п’яти років. Слід зауважити, що у дослідженнях взяли участь 10 тисяч респондентів. Протягом цього періоду всі добровольці вживали в їжу певну кількість білого хліба.

За результатами експериментів з’ясувалося, що чоловіки і жінки, які їли по 120 грам білого хліба протягом дня, мають на 40% більше ймовірність розвитку ожиріння. За словами фахівців, люди, які з’їдають по 60 грам даного продукту, рідше від інших учасників випробувань страждають наявністю надлишкової маси тіла. Медики стверджують, що нове дослідження стосується лише хліба, спеченого з білої муки.

Тобто, до хлібних продуктів це не має ніякого відношення. Науковці вважають, що результати їх дослідів стануть корисними у проведенні подальших експериментів.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button