Здоров'я

Фахівці розробили новий спосіб лікування раку простати

Рак передміхурової залози найчастіше буває стійкий до традиційного лікування, але американські вчені з Каліфорнійського університету розробили терапію, яка посилює роботу імунної системи. Випробування, проведені в поєднанні з препаратами для хіміотерапії, показали, що при даному типі лікування досягається майже повна ремісія у мишей.

Фахівці розробили новий спосіб лікування раку простати

Фахівці використовували низькі дози препарати Оксаліплатину, який має унікальну здатність активувати імунні клітини, які вбивають рак в невеликих пухлинах, але менш добре працює у великих агресивних пухлинах.

Висока смертність від раку простати почасти обумовлена тим, що B-клітини імунної системи гальмують захисні сили при раку простати та інших видах раку. Через цей ефект імунної системи агресивний рак простати зазвичай не реагує на хіміотерапію. B-клітини також підривають ефективність нових перспективних препаратів.

Читайте також: 

Дослідники знайшли спосіб блокувати функції В-клітин або видалити їх повністю перед застосуванням Оксаліплатину. В результаті пухлини передміхурової залози були майже повністю знищені» власними імунними клітинами мишей, кажуть фахівці.

Натхнення: http://healthvesti.com/


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button