Людина

Медики розповіли, як корисна відпустка для здоров’я людського організму

Співробітники Південно-західного медичного центру Університету, розташованого в Техасі, розповіли про переваги відпустки. Медики пояснили: відпочинок дуже корисний для здоров’я людського організму, особливо для серцево-судинної системи.

Згідно з дослідженнями, відрив від повсякденної рутинної роботи цілющіше впливає на фізичний та психічний стан людини, ніж перегляд мальовничих зображень або відео. Вчені проаналізували дані чоловіків середнього віку, за якими вели спостереження протягом дев’яти років. Наукова робота дозволила зробити висновок: співробітники, які проводили більше відпусток щороку, рідше вмирали з-за проблем з серцем, включаючи інфаркт або інсульт. Інше дослідження підтвердило користь довготривалого відпочинку для боротьби з депресією і стресом.

За словами кардіолога Ананда Рохатга, люди, які менше часу присвячують відпусткам, є більш напруженими і часто стикаються з різними захворюваннями. Через відсутність повноцінного відновлювального відпочинку людина не зможе продуктивно працювати і буде більше схильна до травм і запальних процесів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments