Людина

Вчені визначили найменш освічену націю Європи

Результати останнього дослідження вказують на те, що найгірші справи з освітою в Європі складаються у Франції. На думку журналістів, отримані дані – це ніщо інше, як пряма критика освітньої системи Франції.

Лише у 72,5 % французів є вища освіта, тоді як середній показник по Європі становить 74,2 %. Результати дослідження опубліковані в популярній газеті Local. Причому 56 % населення Франції старше 65 років чесно зізналося про свою неспроможність закінчити навчання у вищому навчальному закладі.

Вчені визначили найменш освічену націю Європи

У 13,4 французів і 9,8 % француженок віком від 18 до 24 років немає документа навіть про середню освіту! У дослідженні відображено статистика за кілька останніх десятиліть.

Читайте також: Де і як безкоштовно навчатися в Європі

Як сподіваються експерти, це дослідження змусить французький уряд нарешті ініціювати масштабну реорганізацію освітнього процесу. Наскільки довго французи будуть залишатися найменш освіченою нацією в Європі, прогнозувати не береться ніхто, але Франсуа Олланду зараз явно не до реформи освітньої системи, так як він цілком занурений в питання виведення держави з економічної кризи та врегулювання міжнародного конфлікту з Росією.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button