Здоров'я

Медики розповіли, як очистити свій організм від ГМО-елементів всього за 2 тижні

За словами експертів, нинішні продукти харчування можуть надавати організму людини не тільки користь, але і шкоду.

de6e2d45ecc3edb82a10daa5fb45a681

Такий висновок фахівці зробили після того, як ними було реалізовано унікальний досвід. Зокрема, дослідники зафіксували, що більшість харчових інгредієнтів складається з канцерогенів, пестицидів та ГМО. На думку науковців з Шведського інституту, існує кілька способів, що дозволяють очистити організм чоловіків і жінок від шкідливого впливу молекулярних компонентів.

Читайте також: 

Слід зауважити, що в ході проведення наукового досвіду медики задіяли сім’ю з п’яти осіб. Сорокарічні тато і мама, а також їх 2 дочки підліткового віку разом з трирічним сином на протязі двох тижнів їли виключно органічну їжу. Крім того, вони використовували органічні засоби для особистої гігієни, а батько вживав екологічно безпечний жувальний тютюн.

На початку, середині і наприкінці лабораторного дослідження вчені аналізували склад сечі респондентів, на основі якого їм вдалося сформувати новий метод «очищення» організму добровольців. З’ясувалося, що дієта позитивно вплинула на загальний стан здоров’я, як маленьких, так і дорослих членів сім’ї.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button