Людина

Медики розповіли, як уникнути проблем з кишківником в літній час

У зв’язку зі збільшенням навантаження на шлунково-кишковий тракт у літній період не рідкісні випадки виникнення проблем з кишківником. Медики дали кілька порад, які дозволять уникнути небажаних розладів.

Ризик виникнення проблем зі шлунково-кишковим трактом збільшується через зневоднення організму. В результаті впливу високих температур людське тіло втрачає багато рідини, що негативно позначається на кишківнику. Фахівці рекомендують пити не менше восьми чашок води в день, щоб компенсувати втрати.

Також для нормальної роботи шлунково-кишкового тракту дуже корисні молочні продукти, оскільки вони містять велику кількість вітамінів і мінералів. Проте вживати їх можна тільки тим людям, у яких нормально засвоюється лактоза. В іншому випадку варто чітко контролювати дозування.

Крім цього слід зменшити кількість алкоголю, кави і газованої води, оскільки вони подразнюють стінки шлунка і призводять до збоїв в роботі шлунково-кишкового тракту. Також необхідно знизити кількість приправ, які додаються до страви. Краще вживати більше овочів і фруктів, оскільки таке харчування не тільки добре позначиться на шлунково-кишковому тракті, але і на всьому організмі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button