Головна / Здоров'я / Медики врятують світ від малярії до 2050 року

Медики врятують світ від малярії до 2050 року

Медики впевнені, що вже до 2050 року вони зуміють визволити світ від такого небезпечного захворювання, як малярія. На даний момент основний акцент в роботі зроблений на боротьбу з носіями цієї небезпечної інфекції.

Уже після 2030 року, коли буде завершена робота по боротьбі з розповсюджувачами інфекції, вчені займуться розробкою засобів, що дозволяють вбивати сам збудник малярії. Саме захворювання сьогодні має особливий статус серед усього переліку інфекцій, а боротьба з ним є пріоритетним напрямком в роботі величезного числа досліджень. Річ у тім, що вірус малярії став загрозою для життя величезної кількості людей. Сама хвороба супроводжується ознобом і лихоманкою, анемією, різким збільшенням печінки і селезінки. Малярія протікає вкрай важко, крім того, хвороба нерідко супроводжується рецидивами. Нарешті, її небезпека полягає ще й у тому, що найбільш частими жертвами стають діти у віці не більше п’яти років, а ефективність вакцинації залишається на відносно низькому рівні.

Вчені-медики склали детальний план вирішення цієї проблеми і планують вже до 2050 року повністю позбавити людство від малярії. Поки немає точних даних, яке фінансування буде потрібно для рішення цієї задачі, проте вже зараз відзначається, що вкласти кошти в роботу планують не тільки державні, але й приватні комерційні структури.