Здоров'я

Медики врятують світ від малярії до 2050 року

Медики впевнені, що вже до 2050 року вони зуміють визволити світ від такого небезпечного захворювання, як малярія. На даний момент основний акцент в роботі зроблений на боротьбу з носіями цієї небезпечної інфекції.

Уже після 2030 року, коли буде завершена робота по боротьбі з розповсюджувачами інфекції, вчені займуться розробкою засобів, що дозволяють вбивати сам збудник малярії. Саме захворювання сьогодні має особливий статус серед усього переліку інфекцій, а боротьба з ним є пріоритетним напрямком в роботі величезного числа досліджень. Річ у тім, що вірус малярії став загрозою для життя величезної кількості людей. Сама хвороба супроводжується ознобом і лихоманкою, анемією, різким збільшенням печінки і селезінки. Малярія протікає вкрай важко, крім того, хвороба нерідко супроводжується рецидивами. Нарешті, її небезпека полягає ще й у тому, що найбільш частими жертвами стають діти у віці не більше п’яти років, а ефективність вакцинації залишається на відносно низькому рівні.

Вчені-медики склали детальний план вирішення цієї проблеми і планують вже до 2050 року повністю позбавити людство від малярії. Поки немає точних даних, яке фінансування буде потрібно для рішення цієї задачі, проте вже зараз відзначається, що вкласти кошти в роботу планують не тільки державні, але й приватні комерційні структури.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button