Здоров'я

Засоби для полоскання порожнини рота небезпечні для людини

На думку лікарів, полоскання підвищують ризик інсультів і серцевих нападів, пише The Daily Mail. Справа в тому, що вони вбивають корисні бактерії, які допомагають кровоносним судинам розслаблятися. У підсумку підвищується тиск.

 Засоби для полоскання порожнини рота небезпечні для людини

Професор Амріта Алуваліа з Університету королеви Марії досліджувала ефект, який виник після полосканням рота потужним антисептиком. Виявилося, тиск підскакував за кілька годин після використання. У загальній складності, порівнювалися показники тиску у 19 здорових добровольців, які використовували полоскання два рази на день. Їх тиск протягом дня підвищувався на 2-3,5 одиниці.

Так, з підвищенням тиску на 2 одиниці ризик смерті від хвороб серця підскакував на 7 %. А ризик смерті від інсульту – на 10 %. Відомо, що в засобі для полоскання, яке використовували в експерименті, містився антисептик хлоргексидин в концентрації 0,2 %. Він вбиває мікроби, необхідні для виробництва нітриту, який важливий для розслаблення судин. Полоскання зменшувало вироблення нітриту в ротовій порожнині більш ніж на 90 %, а в крові – на 25 %.

Натхнення: meddaily.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button