Поради

Види слухових апаратів

Необхідність купити слуховий апарат може виникнути у людини абсолютно різного віку, з різним матеріальним становищем і, звичайно ж, для різних цілей. Сьогодні ми розглянемо основні види слухових апаратів, щоб розібратися, на що варто звернути увагу при їх виборі. Безсумнівно, перед покупкою варто проконсультуватися зі своїм сімейним лікарем і вислухати всі його поради. Слухові апарати в Києві, до речі, багато хто вибирає в спеціалізованому Інтернет-магазині sluhovie-apparaty.com.

Абсолютно всі слухові апарати діляться на дві глобальні категорії:

• Завушні.
• Внутрішньовушні.

Завушні моделі

Далі завушні слухові апарати поділяються, в свою чергу, на два типи:

1) Завушні слухові апарати BTE, (що в перекладі з англійської дослівно Behind The Ear – за вухом). Уже виходячи з назви, можна зрозуміти, де розташований даний тип слухового апарату – корпус знаходиться за вушною раковиною. Найчастіше саме їх можна побачити на будь-якій людині, що мають проблеми зі слухом. Ці слухові апарати користуються найбільшою популярністю, оскільки мають цілий ряд плюсів, на відміну від інших.

Наприклад:

• Підходить практично кожному користувачеві.
• Ціна значно нижче, ніж на інші слухові апарати.
• Можливість змінювати ступінь порушення слуху – від зовсім незначної до глибокої. Також цей апарат здатний впоратися в певних випадках з глухотою.

2) З технологією винесеного телефону
Абревіатура BTE RITE розшифровується як корпус за вухом, а ресивер в вусі. Ці слухові апарати візуально здаються значно меншими, ніж завушні моделі, саме тому що частина апарату розташована безпосередньо в вусі, близько барабанної перетинки.

Внутрішньовушні моделі

• Внутрішньовушні слухові апарати для повної вушної раковини: незважаючи на те, що відносяться до внутрішньовушних, серед свого типу вважаються невдалими. Оскільки в помітності поступаються навіть тим же завушним апаратам з технологією винесеного телефону.
• Внутрішньовушні слухові апарати для половини вушної раковини: будуть зручні для тих, хто не бажає отримувати занадто багато інтересу стосовно свого слухового апарату. Більшість людей бачить зручність саме в такій моделі.
• Внутрішньоканальні: в цьому випадку слуховий апарат не виходить за межі козелка. Що робить його непомітним навіть при близькому контакті з людиною.
• Глибоко канальні: ця модель повністю знаходиться в слуховому каналі. Її можна сміливо вибирати, якщо наявність слухового апарату або ж його деталей може викликати будь-які питання, сором у носія і т.д ..
• Невидимі: цей тип можна сміливо назвати невидимкою. Завдяки своїй мініатюрності й ідеальному дизайну, ці слухові апарати будуть непомітні на будь-якому вусі.

Недоліки

Основним недоліком завушних слухових апаратів, безсумнівно, є їх помітність для оточуючих, часом, безглуздий дизайн. Для багатьох зовнішній вигляд слухового апарату може зіграти досить значну роль. Тому варто переглянути кілька моделей і підібрати щось, що припаде до душі. У сучасному світі можна відшукати навіть дизайнерські рішення слухових апаратів.

Але внутрівушні слухові апарати теж мають ряд мінусів, на які варто звернути свою пильну увагу.

Наприклад:

• Такі апарати також не здатні коригувати всі ступені втрати слуху, необхідно індивідуально підходити до питання зі своїм лікарем. Можливо, розумніше буде придбати завушний апарат.
• Підійдуть далеко не кожному користувачеві. Необхідно максимально прискіпливо вивчити питання, вникнувши в усі тонкощі, щоб апарат не погіршив ситуацію зі слухом, а допоміг його виправити.
• Набагато менш потужні, ніж їх завушні товариші. Незважаючи на непомітність і компактність, служити вони будуть набагато гірше і зможуть виправити далеко не всі проблеми зі слухом.

Батарейки, до речі, в таких моделях будуть розряджатися частіше, а значить – апарат зажадає додаткових витрат.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button