Земля

Містики оголосили про швидкий Апокаліпсис

Нумерологи вивели “формулу звіра” і повідомили про швидке пришестя Антихриста. Вони вивели формулу: 666 + 666 + 666 + 6 + 6 + 6 = 2016. Відповідно до Старого Заповіту, 666-це число Звіра” – Антихриста, який прийде в Судний День.

b847db94d69403f3140dd95910867bdf
Світ побоювався Кінця світу протягом багатьох років, але останнім часом загроза апокаліпсису стала дуже реальною. Тему підігріла заява екс-міністра оборони США Вільяма Перрі про те, що загроза ядерного апокаліпсису зараз дуже висока.

Пророцтва говорять про те, що “світове зло” прийде зі Сходу. Криваві розправи, жорстокість і смерть – чума XXI століття”, яка швидко поширюється по світу і ім’я їй ІДІЛ (Ісламська держава). Підливають масла у вогонь і пророцтва Нострадамуса, який передбачив кінець світу і військовий конфлікт, який триватиме 30 років.

У Біблії так само йдеться про те, що кінець світу відбудеться в період з 2012 по 2019 роки, а 6 червня 2016 року буде ключовою переломною датою. Події цього дня визначать долю людства.

Втім провісники, пророки і містики пророкують загибель нашої цивілізації не вперше, а ми все ще живі і здорові. Звичайно світ наш не зовсім живий і зовсім не здоровий і події останніх років вже нагадують апокаліпсис самі по собі, але будемо сподіватися, що до крайнощів не дійде і ми переживемо і цю критичну дату…


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments