Ґаджети

Містка куртка ґаджетомана (24 фото + відео)

На майданчику Kickstarter представлена дуже високотехнологічна трансформована куртка під назвою PowearIN. Своїми можливостями новинка здатна порадувати багатьох ґаджетоманів.

1623c178444341a405401f3b194d6171

Куртка забезпечена великою кількістю кишень, деякі з них спеціально пристосовані для зберігання певних речей, наприклад, для проїзного, кулькової ручки, смартфона, документів, ключів. Є зарядний пристрій ємністю 5000 маг для одночасного підживлення 5 мобільних ґаджетів. Якщо смартфон підтримує бездротову зарядку, то його можна покласти в спеціальну кишеню, де мобільник почне заряджатися автоматично без проводів. Запропонувати поповнити запас енергії в ґаджеті можна і друзям – для цього кабель зарядного пристрою виведений в поли куртки.

За допомогою модуля керування, виконаного у формі великого світлодіодного гудзика, користувач може контролювати роботу синхронізованого з курткою мобільного апарату. Перемикати музичні треки, міняти гучність, управляти фотокамерою або світлодіодним ліхтариком можна завдяки наявності поворотного механізму і п’яти додаткових кнопок на модулі. Є місце і для зберігання навушників. При необхідності куртка легко трансформується в сумку — дуже зручно, якщо опади припинилися і встановилася спекотна погода. Зараз придбати PowearIN можна по передзамовленню від $249.

Джерело: kickstarter.com

Натхнення: 24gadget.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть