Аналітика

Mistral зіштовхує Францію і Сполучені Штати

foto_cikavosti_25.07.2014-011Контракт на поставку Росії вертольотоносців Mistral порушує майже ідилічні відносини між Парижем і Вашингтоном, пише Гі Сорман в газеті L Hebdo.

“Імідж Франції в очах американців ніколи не був настільки позитивним. За словами посла у Вашингтоні, 80% американців позитивно ставляться до Франції. Конфлікт на Україні надав негативний вплив на наші стосунки? Поки ні, але обидва уряди підвищують тон. Адміністрація Обами докоряє Франсуа Олланду за те, що він наполягає на виконанні контракту на поставку Росії двох вертольотоносців типу Mistral в той час, як Захід посилює санкції проти Росії, спонукаючи її піти зі Східної України і повернути Крим”, – пише автор статті.

“Франсуа Олланд, зі свого боку, переконує: Mistral обумовлюють виживання морських корабельній Сен-Назера – регіону не надто заможного, де діють сильні ліві профспілки. Крім того, значна частина соціалістичної більшості виступає проти того, щоб Олланд ставав на позиції американців, як з питання підтримки Ізраїлю, так і за ембарго проти росіян”, – йдеться в статті.

“З приходом Путіна до влади Захід недооцінює його прагнення відновити Радянський Союз, і Захід помиляється, – пише Гі Сорман. – Що стосується продажу кораблів Mistral, варто згадати слова Леніна про західних капіталістів: “Вони готові продати нам мотузку, на якій ми їх повісимо”.

Джерело: L Hebdo


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button