Авто

Запас ходу нових моделей Tesla складе 800 км

Британське видання Auto Express опублікувало інтерв’ю з творцем і керівником компанії Tesla Motors Елоном Маском. Людина, що поєднала у собі таланти винахідника і підприємця, розповів про майбутнє електрокарів та освоєння космосу.

foto_cikavosti_25.07.2014-06

За словами пан Маска, Tesla Motors завжди буде випускати тільки чисті електромобілі – гібридних моделей не планується. При цьому фірмова мережа зарядних станцій Supercharger буде розширюватися з випередженням попиту, щоб власникам «Тесл» не доводилося стояти в чергах. Запас ходу майбутніх моделей Tesla Motors складе 500 миль (800 км). Глава компанії заявив, що міг би випустити відповідні батареї вже зараз, але це призведе до різкого подорожчання електрокарів. Для порівняння, в даний час фастбек Model S з акумулятором на 85 кіловат-годин може проїхати 426 кілометрів. Запас ходу майбутнього седана Tesla Model III перевищить 322 км, а наступний Tesla Roadster зможе подолати на одному заряді до 644 км.

Читайте також: Від пікапа до амфібії: чим ще здивує Tesla

Маск також повідомив, що не є шанувальником автопілотів, так як, на його думку, від водіння потрібно отримувати задоволення, до того ж люди справляються з нестандартними ситуаціями на дорозі краще роботів. Тим не менш, його компанія буде розробляти системи, які дозволять полегшити життя водіям, при цьому залишаючи їм повний контроль над транспортними засобами.

Крім Tesla Motors Маском заснована SpaceX – компанія, що випускає ракети Falcon і співпрацює з НАСА. За словами оптимістичного інженера-мільярдера, її довгостроковою метою є розробка технологій, які дозволять створити на Марсі колонії, існуючі на повному самозабезпеченні.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button