Земля

Мітіо Каку – “З Землею щось відбувається і всім нам потрібно підготуватися до гіршого”

Мітіо Каку — відомий американський учений, фахівець у галузі теоретичної фізики. Відомий як активний популяризатор науки, автор науково-популярних книг.


“Подивіться навколо, кожен день ми бачимо новини про аномальні і незвичайні погодні та природні катаклізми. Землетруси стрясають країни і регіони там, де їх не було сотні років. Неймовірні по силі урагани, нищівні шторми, торнадо і смерчі там, де їх взагалі ніколи раніше не бачили.

Майже щодня, природа підносить неймовірні сюрпризи, неприємні сюрпризи. Страждають всі країни світу і на Землі вже немає місця не порушеного цими глобальними змінами. Зовсім нещодавно в США на Небраску, Південну Дакоту, Колорадо і Вайомінг, всього за 1 день випало 30 потужних торнадо. Все це супроводжувалося випадінням величезного граду розміром з тенісний м’яч. З таким жителі цих районів зіткнулися вперше за своє життя.

В Міннесоті і Вісконсіні, самі жителі називають недавній удар стихії Погодним Апокаліпсисом і вони вже не розуміють і не знають, що взагалі відбувається з погодою.

Я Вам скажу, що всім на часі звикати до нового світу, до нової Землі і вона вже не буде такою, як раніше. Це нова реальність. І далі буде тільки гірше.

Раніше екстремальні погодні умови іноді спостерігалися, це вважалося частиною кліматичних циклів нашої планети, але зараз ми вже не можемо заперечувати, що погода стає аномальною повсюдно. Частота проявів аномалій, їх сила, їх міць і руйнівний вплив, є тривожним сигналом того, що наближається глобальна катастрофа. Причому вона не наближається поступово і не настане колись там через сотню років, вона вже тут, вже стоїть біля нашого порога.

Заперечувати те, що відбувається, це безвідповідально і безглуздо. На Землі відбулися глобальні та катастрофічні зміни. Вже відбулися. І з кожним днем все стає тільки гірше і гірше.

Чому це відбувається – я не знаю. І ніхто не знає. Можливо на Землю впливає щось з космосу або щось відбувається з самою Землею, щось дуже погане. Може наша планета втомилася від нас, від людей, від усього того, що ми з нею зробили.

Ніхто поки не може дати відповідь, що відбувається, ми можемо тільки спостерігати, проводити моделювання й аналізувати ситуацію, намагатися вгадати, що буде далі, ось і все на що здатна наука.

Я не даю Вам відповіді, я не знаю, що відбувається з Землею, але усі ми повинні вже зараз бути готові до найгіршого, Земля вже ніколи не буде колишньою”.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button