Відео

Туреччина заявила, що землетрус в Егейському морі мав штучний характер (відео)

Мер Анкари Меліх Гекчек заявив, що землетрус магнітудою 6.3 в Егейському морі, який зруйнувала безліч будівель на грецькому острові Лесбос, мав штучний характер.


Мер турецької столиці, впевнений, що землетрус був викликаний штучно. Землетрус, який сколихнув грецький острів, було відчутно і в Туреччині. Меліх наполягає на ретельному розслідуванні причин, що викликали цей тектонічний катаклізм.

“Ми повинні все ретельно дослідити, чи були там якісь кораблі, що проводили сейсмічні дослідження, які кораблі там взагалі були в тому районі де був епіцентр землетрусу. Якщо кораблі були, то чиї вони конкретно, якій державі вони належать, і що вони там робили. Все це треба довідатися”, – заявив мер.

Землетрус магнітудою 6,3 стався напередодні в Егейському морі і відчувався на більшій частині території Греції, у багатьох містах Туреччини і південних районах Болгарії. Найбільше постраждав грецький острів Лесбос, де в селищі Вріса загинула 1 людина, ще 11 отримали поранення, а на береги нахлинуло цунамі, яке викинуло на берег безліч судів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button