Земля

Вчені: Бактерії і комахи зберігають екосистеми

На думку вчених, останні дослідження, які були проведені німецькими і швейцарськими фахівцями, довели унікальну роль, яку відіграють комахи і бактерії для збереження екосистем. Мікроорганізми, як було встановлено, також мають важливе значення. Раніше це практично не вивчалася, відзначають дослідники.

Рослини і мікроорганізми в глобальному сенсі забезпечують можливість існувати екосистемам. Група профільних фахівців з Німеччини і Швейцарії, вивчаючи розвиток природних екологічних систем в 150 луках у ФРН, зуміли зібрати вкрай цінну інформацію про 4600 види рослин, мікроорганізмів і комах, що мешкають на зелених просторах. Продуктивність екосистеми здебільшого тримається на величезній різноманітності мікроорганізмів, комах і рослин.

Родючість ґрунтів підтримується бактеріями за рахунок постійного перетворення хімічних елементів. Численні рослини також відіграють досить важливу роль для утворення біомаси з висохлої трави, опалого листя та пелюсток. Комахи запилюють рослини, здійснюючи запліднення рослин і впливаючи на оновлення лугових трав.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button