Гумор

Морж заснув в Арктиці, а прокинувся в Ірландії

Морж, помічений 14 березня на пляжі в Ірландії, ймовірно, приплив з Атлантики на айсбергу, що відколовся.

David Mark / Pixabay

Як повідомляє Live Science, морський ссавець був помічений місцевим жителем Аланом Хуліханом (Alan Houlihan) і його 5-річною дочкою Муйренн (Muireann), які гуляли по пляжу Гланлім на острові Керрі в Ірландії. Більшість моржів (Odobenus rosmarus) живе поруч з полярним колом. До Ірландії вони добираються вкрай рідко.

Вперше моржа біля ірландських берегів помітили в 1897 році. Однак, як повідомляє ірландське видання RT, подібне не повторювалося до 1980-х років. Відтоді в Ірландії було помічено менш як два десятки моржів.

Дорослі моржі можуть вирости до 3,5 метрів і важити до 1,5 тонни, що приблизно дорівнює вазі невеликого автомобіля. Тіло молодого моржа, що приплив до Ірландії, становить близько 2 метрів в довжину. У дорослих особин довжина іклів досягає 1 метра, в той час, як ікла недавно виявленого моржа – 30 сантиметрів.

Основна теорія, чому морський ссавець здійснив таку довгу подорож до Ірландії, полягає в тому, що морж поплив разом з айсбергом, який відколовся і забрав з собою пасажира, який нічого не підозрює. «Після подорожі за тисячі миль морж, ймовірно, змучений і голодний»,сказав морський біолог Кевін Фланнері (Kevin Flannery).

Поки невідомо, чи надано тварині допомогу або ж морж продовжив свою подорож.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button