Гумор

Секс-робот Саманта навчилася відмовляти чоловікам

Творець відомого робота для дорослих по імені Саманта представив нову функцію, тепер робот може увійти в «холостий» режим під назвою Dummy. В такому стані роботизована секс-лялька не буде відповідати взаємністю в сексі, якщо їй нудно або партнер налаштований дуже агресивно.

Виходить, що якщо власник ляльки веде себе неналежним чином, то робот перетворюється в звичайну секс-ляльку. У неї відключаються функції голосу, міміка, рухи рук, ніг і інших частин тіла. На думку творця, така функція повинна змінити ставлення до робота, щоб користувачі ставилися до нього з великою повагою. Проте функція не заважає користуватися роботом в «сплячому» режимі, щоб не викликати агресію у незадоволених відмовою власників.

За словами творця ляльки Сержі Сантоса (Sergi Santos), такий режим він додав на прохання дружини. Він вперше поставив питання про додавання подібної функції після відвідування виставки в Австрії в 2017 році, коли робот постраждав від надмірної уваги чоловіків — відвідувачі зламали ляльці два пальці.

Кнопка «Наверх»
Закрыть