Гумор

Новозеландські фізики знайшли метод приготування ідеальних млинців

Новозеландські вчені-фізики в результаті проведеного дослідження знайшли метод приготування ідеально рівних і круглих млинців. Для вирішення поставленої задачі фахівці застосували рівняння з розрахунком руху тісту по сковороді.

Кожна господиня при випіканні млинців намагається знайти власний метод приготування тіста і розподілу його на сковороді, щоб добитися найбільш задовільного результату. Ця задача непроста, оскільки температура поверхні кухонного начиння і в’язкість заготовки для млинців не дозволяють домогтися рівної товщини всіх сторін страви. Цю проблему взялися вирішити новозеландські фізики, які застосували наукові методи.

Вчені трансформували завдання випікання в оптимальне управління, склавши рівняння з урахуванням температури сковороди, відстані до її стінок, положення тіста, в’язкості, сили тяжіння і ще деяких факторів. Далі фізики визначали оптимальні рухи, щоб тісто ідеально розподілилося по поверхні, не залишаючи незаповнених країв.

В результаті метод приготування млинців виглядає наступним чином: тісто наливають по центру сковороди, потім слід нахилити її рівно на 10 градусів і почекати поки маса досягне стінки. Далі посуд провертається, що дозволяє тісту рівномірно заповнити всю поверхню. Не припиняючи рух по колу сковорода повертається в початкове положення. В результаті повинен вийти ідеально рівний по товщині млинець, який має круглу форму.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button