Гумор

Вчені: Прибульці з Нібіру зроблять із землян рабів

Вчені, які входять в міжнародну групу з вивчення можливих сценаріїв розвитку життя на Землі, вважають небезпечною планету Нібіру. Імовірно, представники Планети X можуть зробити із землян рабів, при цьому людська цивілізація буде забезпечена шансом вижити.

Ученые: Пришельцы с Нибиру сделают из землян рабов

Залишати все як є не можна, вважають дослідники. Техногенна катастрофа може очікувати Землю в недалекому майбутньому. Передбачається також і самоліквідація зважаючи вплив цивілізації на клімат і посилення глобального потепління.

Вчені склали прогноз розвитку історії людства. Передбачуване зіткнення з Планетою X може стати благом для людства, відкривши нові можливості для виживання. На Землі після цього розпочнеться новий етап існування, причому спільно з представниками інопланетної цивілізації. Можлива «м’яка» окупація Блакитної планети вихідцями з Нібіру. Через деякий час земляни зможуть сприйняти поради інопланетян як релігійні догми.

Думку міжнародної групи вчених громадськістю сприймається по-різному. Прихильників «теорії опору» противники позиції дослідників називають «п’ятою колоною».

Кнопка «Наверх»
Закрыть