Головна / Земля / На Балі дельфінам виривають зуби, щоб вони не кусали туристів

На Балі дельфінам виривають зуби, щоб вони не кусали туристів

На Балі дельфінам спеціально виривали зуби, щоб вони «цілували» туристів, не представляючи для них жодної небезпеки. Згідно з новим дослідженням World Animal Protection, тварин регулярно викрадають з дикої природи і перевозять в дельфінарії, щоб розважати відпочиваючих. Перед цим зуби ссавців видаляються, щоб вони не змогли зашкодити людям.

«Зуби тварин сточують до плоских пеньків або зовсім видаляють. Коли опитували дресирувальників шоу, то ті запевняли, що дельфіни народилися не на волі, тому у них немає зубів. Однак це просто неможливо, і, найімовірніше, їх просто вирвали».

У доповіді детально описуються результати дослідження 26 індонезійських туристичних об’єктів на Балі, Ломбок і Гілі Травангане, на яких містяться 1500 диких тварин, включаючи слонів, дельфінів та орангутангів. Дослідники відзначили, що подібні розваги загрожують популяціям диких дельфінів.

Крихітні басейни, в яких містяться дельфіни, пригнічують їх природну поведінку — і хлор може навіть призвести до сліпоти морських ссавців.

«Це трагедія, що Балі, таке гарне місце для туристів, змушує диких тварин терпіти такі жахливі умови. За лаштунками їх забирають у матерів або розводять у неволі в бруді, насильно примушуючи контактувати з туристами».