Всесвіт

На епічній анімації видно, як Solar Orbiter наближається до Сонця (відео)

Перед зустріччю зі Сонцем місія Solar Orbiter показала послідовність зображень. На них видно, як зонд наближається до зірки.

Місія Solar Orbiter під керівництвом Європейського космічного агентства наблизилася до Сонця 12 жовтня 2022 року. ЄКА показало послідовність зображень, на яких видно, як космічний корабель прямує до зірки. Перший знімок датований 20 вересня, а останній — 10 жовтня.

Фотографії, об’єднані в анімацію, отримали за допомогою пристрою Extreme Ultraviolet Imager (EUI) з використанням телескопа Full Sun Imager (FSI) на борту Solar Orbiter. На знімках — Сонце видно на довжині хвилі 17 нанометрів. Вона випромінюється газом в атмосфері зірки з температурою близько мільйона градусів. Колір на зображенні додали штучно, тому що вихідна довжина хвилі, виявлена приладом, невидима для людського ока.

Велика частина сучасного суспільства покладається на космічні кораблі на орбіті навколо Землі, щоб забезпечити необхідний зв’язок і навігацію. Краще розуміння Сонця і створюваної ним «погоди» допоможе компаніям безпечно і надійно управляти супутниками навколо планети.

Ближче до кінця послідовності зображення злегка підстрибує. Це відбувається в ті дні, коли EUI не надсилав дані на Землю. Кольорова смуга у верхній частині зображення показує значний обсяг даних, зібраних за цей період, а також ці короткі прогалини в покритті.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments