Земля

На Канарських островах жили справжні Велетні

Цікаво в світі все влаштовано… Не так давно всього в 2016 році світ облетіла наукова зауважте інформація про те, що на Канарських островах, а саме на Тенеріфе були виявлені мумії Велетнів. Здавалося б сенсація, але пройшло всього кілька років, і це вже таємниця історії, оскільки більше ніякої інформації про ці мумії і результати досліджень не публікувалося.

Повідомлялося, що іспанські вчені виробляють 3D сканування гігантської мумії одного з древніх представників народу гуанча – аборигенів, які жили на Канарських островах. Сама мумія для дослідження була надана Національним археологічним музеєм у Мадриді.

Використовуючи технологію сканування, експерти сподіваються дізнатися більше про те, як жили люди, що їх вбивало, і про ті похоронні ритуали, які вони пройшли, коли були поховані. Мумії були обережно доставлені в Університетську клініку Квіронсалуд Мадрид (HUQSM), єдина установа з новітніми технологіями сканування.

В рамках цього процесу мумії були відскановані і готові до вивчення групою лікарів, в яку входили Вісенте Мартінес де Вега, Хав’єр Карраскосо і Сільвія Бадільо Родрігес, Кармен Перес Ді, Терези Гомес Еспіноса і Естер Понс.

На Канарских островах жили настоящие Великаны

Групу супроводжували під час дослідження мумій знімальна група національного каналу RTVE. Сканер, який має низький рівень випромінювання, але дуже високу роздільну здатність, дозволяє рентгенівським променям проникати крізь об’єкт і всього за один прийом отримує величезну кількість інформації.

Отримано понад 2000 зображень поперечного перерізу, які потім використовуються для побудови об’ємного і тривимірного зображення, яке може бути вивчено командою.

На Канарских островах жили настоящие Великаны

І що далі? Де результати досліджень? Де відповідь на питання чому аборигени острова Тенеріфе були Велетнями? Ви тільки подивіться на кисті рук цього “аборигена”! На Канарських островах жили люди такого зросту?!

На Канарских островах жили настоящие Великаны

Гуанчі з острова Гомера. Малюнок з «Опису та історії віддаленого королівства Канарського» Леонардо Торріані (1592 рік) Судячи по малюнках сучасників, які ще застали живих Гуанчей, якось вони не дуже схожі на звичний образ “тубільців і аборигенів”.

Походження гуанчей вченим невідомо. На півночі Тенеріфе жили люди з темно-русявим волоссям, а південніше — брюнети. За повідомленнями іспанських та інших завойовників, в XV столітті острів Тенеріфе населяли світлошкірі люди європеоїдного типу, серед яких зустрічалися люди з сірими і синіми очима і з каштановим або рудим волоссям. Французький норман (нормандець) Жан де Бетанкур докладно описав дивну мову гуанчей, які нібито могли розуміти мову одноплемінників, не вимовляючи ні звуку і тільки ворушачи губами, а також перемовлятися свистом на відстані до 15 кілометрів.

Існували в минулому і зараз висуваються гіпотези про їх зв’язок з античним міфом про Атлантиду. Може “гуанчі” це і є представники зниклої Атлантиди?


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button