Земля

Через коронавірус пиво і ель довелося перетворити на добрива та біогаз

Пиво перетворили на добриво та біогаз через COVID-19

Коронавірус і викликаний ним карантин змусив пивоварів шукати способи утилізації нерозпроданого напою.

Darrin/Wikipedia

Пивоварня Guinness після початку пандемії коронавіруса і введення в Ірландії карантину змушена була звести до мінімум свою роботу вперше з 1916 року. Компанія не випускала напої і лише підтримувала мінімальний рівень активності для збереження працездатності обладнання. А вже випущене пиво довелося утилізувати.

У Guinness з зачинених на карантин пабів і барів забрали мільйони літрів міцного пива і елю, які не встигли розпродати, і перетворили їх на добриво та біогаз. На такий крок пивовари пішли, щоб підтримати своїх клієнтів, яким довелося б шукати можливості для самостійної утилізації напоїв, і щоб зробити корисну справу.

«Для нас це було непросте рішення, але діяти так було необхідно. Більшу частину пива і еля ми відправили на ферми, де вирощують верби і ялини — там напій використовується в якості поживного добрива. Частина пива перетворили на компост, а решта напої віддали для перероблення в біогаз»,
заявив The Independent директор з виробництва Guinness Ейдан Кроу.

Представник пивоварної компанії підкреслив, що якби він взявся підраховувати вартість утилізованих напоїв, то не зміг би стримати сліз. Крім того, ще не всі клієнти повернули пиво, так що рахунок бочок і кегах з напоєм буде йти на сотні тисяч. Відзначимо, що компанія Diageo, яка володіє брендом Guinness, створила благодійний фонд Raising the Bar і виділила $100 млн на оплату витрат по впровадженню нових заходів гігієни і безпеки в умовах пандемії COVID-19.

Натхнення: www.popmech.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть