Фото

На лоні незайманої природи: 5 готелів, розташованих в найбільш важкодоступних куточках планети

Щоб втекти від надмірного шуму мегаполісів і по максимуму виключити контакти з зовнішнім світом, люди вирушають на пошуки відповідного житла, ізольованого від зовнішнього світу.

У цьому огляді представлено 5 готелів, які сховалися від цікавих поглядів сторонніх в найбільш важкодоступних і екзотичних куточках нашої планети.

(Всього 10 фото)

Джерело: novate.ru

Висококласний готель з видом на гірські вершини

1. Готель, розташований в горах Кордильєрах (Чилі).

Посеред високих чилійських Кордильерів на березі озера Пеое розташувався прекрасний готель Explora Patagonia. Туристи цінують його через вдале розташування на лоні незайманої природи і висококласного обслуговування. Дістатися до гірського готелю можна тільки на спеціально замовленому позашляховику, оскільки до найближчого населеного пункту відстань майже 300 кілометрів.

2. Explora Patagonia – висококласний готель.

Європейський комфорт з африканським колоритом

3. Sossusvlei Desert Lodge – рятівний оазис посеред пустелі.

Пустеля Наміб – це таке місце, куди від одного джерела до іншого, навіть знаючи шлях, потрібно їхати не менше 3-х днів. У цій ситуації готель Sossusvlei Desert Lodge стає просто рятівною оазою посеред неживого простору. Європейський комфорт в поєднанні з африканським колоритом залишать незабутні враження від часу, проведеного в готелі.

4. Sossusvlei Desert Lodge – європейський комфорт з африканським колоритом.

На суворих берегах Канади

5. Wickaninnish Inn – готель на суворих канадських берегах.

5-зірковий готель Wickaninnish Inn розташувався на березі канадського міста Тофіно (Tofino). В черговий раз дизайнери зуміли ідеально поєднувати суворий ландшафт з висококласним обслуговуванням. Майже кожен з номерів обладнаний вітальнею з чудовим кам’яним каміном, який створює додаткову атмосферу затишку і спокою для відпочиваючих.

6. Готель Wickaninnish Inn. Інтер’єр.

Відпочинок з африканськими дикими звірами

7. Lion Sands Game Reserve – екзотичний готель в Південній Африці.

Відчути подих дикої природи максимально близько дозволить готель Lion Sands Game Reserve. У деяких з 14 номерів спальні розташовані прямо під відкритим повітрям. Зоряне небо, звуки ночі – романтики, звичайно ж, там, хоч відбавляй. Але все ж розуміння, що дикі звірі ходять десь по близькості, не дають спокою відпочиваючим.

8. Lion Sands Game Reserve. По сусідству з готелем блукають дикі тварини.

Плавучий готель

9. Manta Resort – плавучий готель біля берегів Танзанії.

Manta Resort – це ефектний плавучий готель біля острова Пемба в Танзанії. Частина його плаває по хвилях, а друга повністю занурена у воду. Такий неординарний підхід дозволяє відпочиваючим засинати в спогляданні мирного життя підводних мешканців. До речі, один день на цьому плавучому готелі обійдеться в 1500 американських доларів.

10. Manta Resort. Спальня розташована під водою.

Натхнення: bigpicture.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button