Інтернет

США збережуть контроль над всесвітньою павутиною ще на один рік

Заступник міністра торгівлі США Лоуренс Стріклінг написав у своєму блозі, що уряд США має намір продовжити договір з Компанією з управління доменними іменами і IP-адресами» (ICANN) до 30 вересня 2016 року.

ICANN займається розподілом доменних зон в інтернеті і в значній мірі контролюється Сполученими Штатами, що в останні роки стало каменем спотикання.

У минулому році адміністрація Обами повідомила, що планує передати наглядову діяльність Міністерства торгівлі США над ICANN, яка ведеться з 1998 року, професійного співтовариства, але деякі республіканські законодавці виступили проти цього.

Стріклінг повідомив, що продовження договору на один рік необхідно для того, щоб дати учасникам інтернет-спільноти більше часу на підготовку консолідованої пропозиції щодо передачі їм координуючих функцій, яке буде розглянуто і затверджено урядом США.

«Цей додатковий рік необхідний інтернет-спільноти для остаточного завершення підготовки передачі їм керуючих функцій», — сказав він. Також зазначається, що договір може бути продовжений на строк до трьох років, якщо це буде необхідно.

Натхнення: gearmix.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button