Всесвіт

На Місяці з’явилося поштове відділення

До заселення Місяця ще далеко, а інфраструктура вже розвивається. Astrobotic зробив перший крок в освоєнні людьми місячного простору. Нещодавно американська компанія відкрила там … поштове відділення.

02-01-15-foto-600x407-1 (2)

Тепер кожен може надіслати на Місяць бандероль. Кожен, у кого є мільйон двісті тисяч доларів. Саме в таку суму творець сервісу Astrobotic оцінює пересилку кілограмового відправлення. Місячний поштовий сервіс доставляє посилки не важче 270 кілограмів. Пересилати можна будь-які об’єкти і предмети, крім, хіба що, інертних речовин і хімікатів.

Astrobotic – партнер НАСА в проекті Lunar CATALYST. Вантажі, які досягли Місяця, можуть чекати одержувача століттями. Обмежень у строках немає. Навряд чи одержувачем місячних відправлень буде хтось конкретний, всі посилки – для абстрактних “прийдешніх поколінь”. Мета незвичайного сервісу – передача людям майбутнього предметів з нашого часу.

Читайте також: У 2020-му побудують ліфт на Місяць (відео)

Документ на відправку можна знайти в інтернеті, на сторінці Astrobotic. Далі вам видадуть комплект MoonMail, що включає місячну капсулу. Туди слід помістити вантаж і передати його відправнику. На Місяць предмет доставить посадковий апарат Griffin. Капсули з посилками будуть “жити” в герметичному резервуарі Moon Pod. Підтвердженням того, що посилки доставлені на місце, будуть фото з цього самого місця, тобто прямо з Місяця.

Натхнення: innoros.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button