Головна / Всесвіт / У 2020-му побудують ліфт на Місяць (відео)

У 2020-му побудують ліфт на Місяць (відео)

 

Запуск космічних апаратів в глибокий космос — це чудово, але по-справжньому чудово досліджувати космос і розбиратися в його таємниці так само легко і просто, як натиснути на кнопку.

11-12-14-foto-600x332-1

Це бачення майбутнього LiftPort. За більш ніж два роки з виникнення ідеї LiftPort, команда залучила понад $ 100 000 на Kickstarter, і ділиться своїм прогресом в планах і розробках ліфта Земля — Місяць, який (що цікаво) починається на Місяці.

Створення ліфта Земля-орбіта в даний час знаходиться за межами можливого через сили тяжіння, погоди і води навколо планети. Вчені ще тільки розбираються з матеріалом, який дозволить підтримати ліфт, щоб той не впав від власної ваги або обледенів у верхніх шарах атмосфери.

Читайте також: Космічний ліфт буде готовий до 2030 року

Але проблеми зменшуються, якщо спробувати зробити те ж саме, починаючи з Місяця, а не Землі. Набагато менша вага і відсутність вологої атмосфери роблять Місяць ідеальним полігоном для будівництва космічного ліфта. Саме тому LiftPort в даний час направила всю свою енергію на створення місячного ліфта до кінця цього десятиліття.

План для місячного підйомника обертається навколо космічної станції під назвою лабораторія PicoGravity, яка буде позиціонуватися на місячній точці Лаґранжа — місце в просторі між гравітаційними полями Землі і Місяця. З цієї точки кевларовая стрічка буде закріплена на поверхні Місяця за допомогою порту, як показано у відео. Вона буде розтягуватися на 250 000 км (155 350 миль) на Землі, де противагою буде сила тяжіння планети і допоможе зберегти її в натягнутому стані.

Після завершення робіт, підйомник на електричному живленні зможе транспортувати зразки, обладнання і, врешті-решт, можливо, людей. Можлива користь у розвідці ресурсів, які будуть вивчатися в лабораторії.

 
Loading...
comments powered by HyperComments