Всесвіт

На орбіті Землі відбувається щось дивне, вважають конспірологи

Конспірологи не дрімають і знову побачили чергову світову змову в недавньому масовому запуску супутників на орбіту Землі відразу декількома просунутими країнами світу. У цій практично синхронній космічній події, на думку конспірологів, прихована якась глобальна таємниця, яку уряду не збираються оголошувати народам.

Протягом декількох днів з 22 по 26 грудня минулого року, Японія, Росія, США і Китай практично одночасно запустили ракети-носії з різною кількістю супутників на борту. Найбільше супутників виявилося у Сполучених Штатів – 10 супутників були відправлені на орбіту нашої планети. Найзагадковішим виявився китайський запуск 26 грудня, так як кількість супутників заявлено не було, а тому невідомо, скільки ж їх відправив Пекін або відправляв він супутники, або щось зовсім інше.

Офіційна версія влад перерахованих вище країн свідчить, що запущені супутники для відстеження погодних умов і відновлення зв’язку, однак конспірологи, як завжди, впевнені в тому, що їх обманюють, і на орбіті Землі, насправді, відбувається щось дивне і незрозуміле. Але тільки от що саме, теоретики відповісти і самі не здатні.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments