Всесвіт

В системі Альфа Центавра виявлена нова землеподібна планета

Вчені готуються розкрити інформацію про нову планету в наших галактичних околицях, яка являє собою «імовірно, планету земного типу» і знаходиться в зоні батьківської зірки.

9cfd8a8f849d62e9815c46039b82bb9b
Ця екзопланета обертається навколо знаменитої зірки Проксими Центавра, що є частиною зоряної системи Альфа Центавра, пише журнал, посилаючись на анонімне джерело інформації.

«Ця безіменна планета обертається навколо Проксими Центавра на відстані, на якій можливе існування води в рідкому вигляді на поверхні планети – важлива обов’язкова вимога, що обумовлює можливість зародження і розвитку життя на екзопланеті», повідомляється в замітці.

«Ніколи раніше вчені не відкривали «близнюка Землі» так близько до Сонячної системи», зазначає видання, додаючи, що Європейська південна обсерваторія (European Southern Observatory, ESO) оголосить про ці знахідки в кінці серпня.

Більше ніяких подробиць у звіті не наводиться.

Представник ESO зв’язків з громадськістю Річард Хук сказав журналістам інформагентства «Франс Прес», що знає про існування цього звіту, однак підтвердити або спростувати інформацію, що міститься в ньому відмовляється.

Зірка Проксима Центавра знаходиться на відстані всього лише 4,24 світлового року від Сонячної системи. Ця зірка, що входить до складу найближчої до Землі зоряної системи Альфа Центавра, що включає три зірки, була відкрита в 1915 р.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments