Головна / Ґаджети / На що звертати увагу при виборі монопода для селфі?

На що звертати увагу при виборі монопода для селфі?

У монопода є безліч назв — це і палиця для селфі, штатив або подовжувач для селфі, і ще багато інших назв. Відносно недавно моноподи з’явилися у нас, але вже поступово завойовують популярність серед любителів фотографувати себе. Ще б пак, адже вони зручні, а їх ціна прийнятна. Але мало хто знає, як правильно вибрати цей аксесуар.

28-04-16-foto-600x300-1

Для кого необхідний монопод?

Палка для селфі дає можливість захоплювати в об’єктив камери телефону не тільки своє обличчя, але і навколишню композицію. Можна підібрати потрібний і цікавий ракурс. А це, погодьтеся, дуже зручно, коли нікому вас сфотографувати.

Монопод знадобиться тим людям, хто:

 • Любить подорожувати і робити під час своїх тріпів знімки
 • Займається екстремальними видами спорту і робить під час своїх трюків захоплюючі дух кадри
 • Шукає цікаві ракурси і незвичайні композиції
 • Любить проводити час на різних вечірках і святах

Цей аксесуар можна замовити в інтернеті на http://ek.ua/ або купити в магазині. Ціна на монопод варіюється в середньому від 450 грн. Ціна залежить від характеристик і наявності додаткових пристосувань.

Характеристики палиць для селфі

Щоб визначитися з вибором штатива, потрібно знати, на які основні характеристики моноподів потрібно спиратися.

 1. По-перше, висота. Є палиці для селфі на довгій ручці, які застосовуються для панорамних знімків. А є телескопічні палиці, довжина яких перевищує один метр. Вони чудово підійдуть для пейзажів
 2. По-друге, вага. Добре якщо селфістік буде легким
 3. По-третє, міцність. Палка повинна бути міцною, інакше роблячи фотографії в будь-яких екстремальних умовах, ви ризикуєте її зламати
 4. По-четверте, спеціалізація. Подовжувачі для селфі бувають як для смартфонів, так і для фото- та відеокамер

На що слід звертати увагу при виборі селфістіки?

Найперше, на що варто звернути увагу — це зовнішній вигляд пристрою. На ньому не повинні розходитися шви, а пластик не повинен прогинатися. Оцінивши цей критерій, потрібно перейти до оцінки гвинта, на який кріпиться телефон. Гвинт буває двох видів:

 • Метричний. До нього можна прикріпити тільки телефон
 • З дюймовим різьбленням. Такий підійде для кріплення, як смартфона, так і фотокамер

І ще один важливий момент, на який слід звертати увагу — це фіксація висувного механізму палиці для селфі. Якщо ваш телефон важкий, то краще вибирати пристрій з блоком механізмом фіксації, а якщо легкий, то підійде будь-який.

28-04-16-foto-600x412-1

Який монопод вибрати?

У магазинах ви знайдете кілька моделей моноподів. Ознайомившись з ними, ви можете вибрати відповідну для себе модель. Далі будуть розглянуті основні їх типи.

 • Селфі-палиця

Це найпростіший монопод, ціна якого досить низька. Працює він у такий спосіб: телефон закріплюється на телескопічній ручці, вона висувається на один метр. Робити знімки на такому пристрої доведеться робити за допомогою таймера спуску затвора камери. Це дуже незручно, тому що кожен раз, коли вам потрібно зробити фото, доведеться встановлювати таймер.

 • Bluetooth брелок

Технології не стоять на місці, і щоб зробити селфі швидко і просто, виробники випустили спеціальний пульт Bluetooth. Пристрій являє собою брелок, який з’єднується з вашим телефоном по Bluetooth. Телефон при цьому можна розташувати де завгодно і на чому завгодно. Звичайно, такий спосіб зйомки селфі підійде тільки для домашнього використання, оскільки на вулиці або на якомусь заході телефон закріпити вам буде нікуди. Щоб скористатися Bluetooth брелоком не забудьте встановити в нього батарейку, без неї монопод не працює, і носите з собою запасну.

 • Монопод з пультом брелоком Bluetooth

Ця модель найзручніша з описаних раніше варіантів, краще зупинити свій вибір саме на ньому, до того ж вона являє собою комбінацію.

Штатив для Селфі з кнопкою і проводом. Провід з’єднує між собою палицю і гніздо для навушників. Переваги даного пристрою наступні: зручно користуватися кнопкою на брелоку, щоб зробити знімок, а пристрій не потрібно заряджати окремо. Все працює просто і зрозуміло.

 • Монопод з дзеркалом і вбудованою кнопкою

Це вдосконалена модель, обладнана дзеркалом, яке дозволяє бачити фон в кадрі. Телефон кріпиться до пластикової прогумованої ручки, що оберігає монопод від вислизання з рук. Це найзручніша модель штатива, оскільки він легкий, невеликий і забезпечений дзеркалом.

Ознайомившись з наведеними в цій статті порадами щодо вибору монопода, ви без зусиль підберете для себе підходящий варіант, як за якістю, так і за ціною. І тоді ви можете забути про погані кадри і ракурси, ваші селфі завжди будуть на висоті. Вам не доведеться просити людей фотографувати вас, ви будете робити це стільки, скільки захочете. До того ж ви без намаги реалізуєте свої ідеї для фотознімків.