Ґаджети

Представлений перший смартфон для дітей PhoneKid

На міжнародній виставці Mobile World Congress іспанськими розробниками був представлений перший смартфон призначений для дітей з відповідною назвою PhoneKid. Такий пристрій буде допомагати батькам встановити повний контроль з обмеженням або роздільною здатністю деяких дій.

Іспанська компанія Escudo Web заявляє про повноцінність свого творіння, відкидаючи порівняння з іграшковими пристроями. За заявами розробників, смартфон буде володіти усіма потрібними технічними характеристиками для навчання. Тим більше, що насамперед модель створюється для батьків, які стежать за відсутністю непотрібного і шкідливого впливу з боку інтернету за допомогою додатків і відео.

Розробники зробили смартфон на операційній системі Android з багатьма змінами та доповненнями в оболонці, додавши при цьому спеціальний додаток, який дозволить віддалено здійснювати контроль і спостерігати за діями і контентом дітей і інших користувачів, так як така функція буде корисна і для багатьох дорослих.

Особливістю PhoneKid виділяють можливість роботи за допомогою спеціальних режимів, де під час навчання не будуть відкриватися ігри і внесені в списки заборонені програми, а також блокувальники вірусного шкідливого софту та рекламного матеріалу. Відмінним рішенням стало створення кнопки SOS, натисканням якої буде непомітно здійснюватися дзвінок раніше внесених в базу потрібних номерів батьків і служб допомоги з можливістю подальшого визначення місцезнаходження. Після такої операції вимкнути смартфон або функцію GPS буде неможливо, тільки до того, як сяде акумулятор.

На даний момент ведуться роботи по доопрацюванню пристрою, а також пошук партнерів зацікавлених у серійному виробництві. Приблизна ціна такого “дитячого смартфона” буде в межах 150-200 євро.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button