Ґаджети

Серйозна уразливість виявлена на iPhone і iPad

Виявлена нова досить небезпечна уразливість в системі iPhone iPod, яка дозволяє отримати доступ до мобільного пристрою без введення пароля на екрані блокування. Маніпуляції, які зломщики проводять у ході злому, досить прості.

18-02-16-foto-600x480-1

Уразливість стосується пристроїв таких моделей, як iPhone 5, iPhone 6 і iPad 2, які працюють на системі iOS 8,2 і більш нових версіях. Щоб виявити небезпечну помилку, експерти запустили безліч додатків, оскільки коли оперативна пам’ять заповнена, вона автоматично вимикається. При подальшому включенні введення коду блокування вже не потрібно. Такої вразливості експерти присвоїли “критичний” рівень небезпеки.

До речі, ця помилка була виявлена ще в жовтні минулого року, але компанія Apple ніяк не відреагувала на таку новину. На даний момент не уточнюється, чи був злом на інших пристроях компанії. У будь-якому випадку, Apple досить швидко випускає патчі для уникнення подальших скарг на проблему, але тут же з’являється нова. Не виключено, що нове оновлення дозволить виправити помилку на ґаджетах.

Натхнення: svopi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button