Всесвіт

На Юпітері виявлено іони з найвищою енергією

Вчені повідомляють про відкриття нової популяції важких іонів високих енергій, захоплених в середніх широтах Юпітера. Результати дослідження опубліковані в Journal of Geophysical Research: Planets.

Планетарна радіаційне середовище Юпітера – найінтенсивніше в Сонячній системі. Космічний апарат НАСА Juno з 2016 року облітає планету на найближчій відстані, ніж його попередники. Він досліджує внутрішні радіаційні пояси Юпітера з унікальною полярної орбіти. Саме він дозволив вперше провести повне дослідження радіаційних поясів планети. Це допомогло відкрити нову популяцію важких іонів високих енергій, захоплених в середніх широтах газового гіганта.

Автори застосували нову техніку для виявлення частинок. Вони використовували навігаційні камери з високою роздільною здатністю, основне завдання яких – використовувати спостереження за небом для обчислення точної орієнтації космічного корабля. Також вчені фіксували, коли іони високої енергії потрапляли на спеціальну камеру космічного апарату Juno.

Щоб ідентифікувати види іонів, автори досліджували морфологію сенсорних ударів частинок про Juno. Захоплені іони, виявлені на середніх широтах, мають енергію, що перевищує 100 мегаелектронвольт на нуклон. Їх виявлення доповнює наше розуміння потужного радіаційного середовища навколо Юпітера.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button