Ґаджети

На живих фото засвітився Samsung Galaxy S9

Новий Samsung S9, який бренд повинен показати через три місяці, вже засвітився на живих фото. Недавно представлений S8 отримав при показі краще технічне обладнання, і немає сумнівів у тому, що його наступник буде також дивувати користувачів.


Фото Samsung S9 з’явилися на західному ресурсі Dbrand. Ця компанія займається створенням захисних плівок майже для всіх пристроїв в світі, і завжди бренди відправляють їй свої заміри.

Велику увагу в новому Samsung S9 приваблює Amoled — дисплей, і задня кришка, звідки зник, з незрозумілих поки причин, сканер відбитків пальців, але тепер там буде знаходитися здвоєна камера з вертикальним положенням, як у флагмана Apple iPhone X. Судячи з усього, в Samsung також буде вбудований сканер відбитка в дисплей, або ж корейці порадують іншою якою-небудь функцією розпізнавання користувача.

Також на фото можна побачити, що Samsung S9 виконаний у синьому кольорі, в такому ж на ринку зараз представлений Samsung Galaxy Note 8. Вся інформація про смартфон виглядає дуже правдоподібно, але ніяких заяв бренд поки не робить.

Тим часом Samsung S8 за характеристиками обходить «яблучний» флагман.

Кнопка «Наверх»