Технології

Найбільший літак у світі проходить випробування (відео)

Stratolaunch Model 351 пройшов випробування на злітній смузі аеродрому в пустелі Мохаве. Літак набрав швидкість 219 км/год і зміг відірвати переднє шасі від злітної смуги.

Величезний двофюзеляжний літак повинен стати першим комерційним апаратом, який буде виводити вантажі на низьку навколоземну орбіту. Stratolaunch називають найбільшим літаком у світі. По довжині корпусу і злітній вазі він менше, ніж Ан-225 «Мрія», зате тримає рекорд за розмахом крил — аж 117 метрів.

Stratolaunch поки ще жодного разу не піднімався в повітря, але близький до того, щоб це зробити. В процесі випробувань, які проходять на аеродромі в пустелі Мохаве, гігантську машину розігнали до швидкості відриву — 219 кілометрів на годину. При такому розгоні переднє шасі Stratolaunch відірвалося від злітно-посадкової смуги.

Творці унікального апарату кажуть, що він вже готовий до польоту. Але інформації про дату початку льотних випробувань поки немає. Можливо, для Stratolaunch проведуть ще одну серію наземних випробувань, перш ніж відправити його в небо.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments