Технології

Батьків в Тайвані можуть оштрафувати, якщо їхні діти проводять багато часу з планшетом або телефоном

Зараз дуже часто можна спостерігати таку картину: за одним столом сидить ціла сім’я, але при цьому кожен член родини не звертає ніякої уваги на інших, не розмовляє з ними, а все тому, що він повністю занурений у свій планшет або телефон. Хтось розцінить таку поведінку просто нетактовним по відношенню до інших присутніх, а ось в Тайвані за таке можуть і оштрафувати.

1-27-01-2015-600-400

За даними видання Taiwan’s ETTV, Законодавчий Юань (законодавчий орган Тайваню) підтримав законопроект, за яким батьки дітей, яким не виповнилося 18 років, можуть бути оштрафовані, якщо їхні діти будуть проводити занадто багато часу зі своїми електронними пристроями. При цьому максимальна сума штрафу може скласти $ 1600.

Ініціатива щодо створення такого закону виходила від органів охорони здоров’я, які вирішили, що використання ґаджетів неповнолітніми має бути обмежена. Новий закон визначає, що діти від 2 до 18 років не можуть проводити більше 30 хвилин з пристроєм за одну сесію.

Читайте також: Чим небезпечний планшет в руках дитини  

Жителі Тайваню не особливо задоволені новим законом, оскільки, по-перше, не зрозуміло, як буде відслідковуватися його виконання, а, по-друге, закон порушує недоторканність особистого життя. Однак знаходяться і люди, які підтримують нову ініціативу, як, наприклад, лікарі, які вважають, що тривале використання планшетів і телефонів в майбутньому призведе до збільшення числа пацієнтів з проблемами зору.

Натхнення: 4pda.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button