Здоров'я

Найпростіший спосіб омолодити головний мозок

Дослідження вчених з Китаю свідчить про те, що поліпшити якість когнітивного функціоналу можна дуже простим методом – потрібно лише якийсь час побути під сонцем. Доводи фахівців наведені у журналі Cel.


Дослідники з Науково-технічного університету Китаю констатували: сонце допомагає головному мозку у засвоєнні нової інформації. Цей ефект виникає завдяки тому, що під впливом ультрафіолету стає більш активним зростання і виникнення нових нейронів.

Судячи з того, що пише Cell, науковцями, які ретельно вивчили особливості хімічного складу нейронів мозку, було помічено, що сонячні промені стимулюють вироблення уроканінової кислоти. До цього наука виявляла, що дана речовина утворюється у вигляді відповідної реакції організму на ультрафіолет в шкірі. Її вироблення необхідна для захисту клітин від ушкоджень і мутацій, ризик яких виникає при впливі сонячного опромінення.

В експериментах китайських дослідників з мишами уроканінову кислоту знайшли в головному мозку, чого раніше не було. При цьому з’ясувалося, що у тварин, на яких впливав ультрафіолет, поліпшувалися когнітивні функції. Зокрема, гризуни швидше запам’ятовували нову для них інформацію.

Остаточний висновок про вплив ультрафіолету на мозок вчені зроблять після проведення нового дослідження.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button