Фото

Найстрашніша стежка у світі

Якщо ви жити не можете без гострих відчуттів і просто мрієте про нову порцію адреналіну, то екстремальний «атракціон» на китайській горі Хуашань – для вас. Сюди приїжджають і сміливці, які бажають довести собі і світу власну безстрашність, і слабкі духом люди, які мріють позбавитися від внутрішньої невпевненості. Huashan Mountain – це ефективна пігулка від страхів і дієвий вітамін самоствердження. (17 фотографій + відео)

1. Стежка смерті.

2. Квіткова гора, а саме так перекладається слово Хуашань, — це священна китайська гора, що об’єднала п’ять вершин, які мають форму пелюстки, і розташована неподалік від міста Сіань в провінції Шеньсі. Тут прокладено чимало захоплюючих туристичних маршрутів – серед них є і підйоми на канатній дорозі, і піші сходження.

3. Найзручніше скористатися фунікулером і піднятися від підніжжя Північної гори до її вершини. Безпечна дорога до Західного піку. Піший підйом на Північну вершину, що бере початок від східного входу, при всій звивистості і крутизні сходження, хоч і вимагає неабиякої фізичної підготовки, але теж не пов’язаний з великим ризиком, так як прокладений досить широкими кам’яними сходами.

4. Але є і такий туристичний маршрут, який здатний довести найбільш вразливих туристів до непритомного стану – це перехід від Північної вершини Хуашань до Південної. Деякі подорожні, зробивши перший крок, буквально кам’яніють від жаху, не в силах розчепити зсудомлені пальці і зрушити з місця. І в цьому немає нічого дивного.

5. Цю дорогу, прокладену вздовж стрімких вертикальних скель, не даремно називають Стежкою смерті – зірватися з вузьких дощок в бездонну прірву означало б неминучу загибель, але потік туристів, що прагнуть здійснити ризиковане сходження, не зменшується. Подорожні ступають на прибиті над безоднею дошки і рухаються до вершини в обнімку зі скелею або тримаючись міцно за припаяні до кам’яної стіни ланцюги.

6. Ніяких поручнів і огорож – тільки ви, шалений вітер, і сотні метрів під ногами. Звичайно, якась страховка присутня на всіх сміливцях, одягають пояс з тросом і карабіном на ньому, щоб можна було чіплятися за страхувальний канат, протягнутий уздовж всього маршруту.

7. Нагородою відважним туристам стане не тільки чудова панорама, що відкривається з Південної вершини – найвищою з усіх п’яти «пелюсток» квітки Хуашань, але і цілий букет бурхливих емоцій, які відчувають ті, хто здолав підйом. Звістка про те, що сходження з небезпечної стежки – не односторонній маршрут, а дорога в обидва кінця, звучить для багатьох туристів як грім серед ясного неба, але спуск, як правило, дається легше.

8. Закохані пари, які вірять у щасливі прикмети, залишають на підкореній вершині гори символи свого почуття – блискучі замочки і червоні стрічки, від великої кількості яких рябить в очах. Кожен з тих, кому підкорилася небезпечна стежка, з радістю ділиться незвичайними відчуттями від сходження – спочатку це панічний страх, а опісля ейфорія від того, що не здався, зумів, подолав, переміг.

9.

10. До речі, масивні ланцюги були прикручені до стін гори порівняно недавно — для західних туристів. Раніше на Хуашань піднімалися просто по дощечках.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

Джерело: masterok

Натхнення: fototelegraf.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button